• Close ×
 • Шлях Dilmah до вуглецевої нейтральності

  dilmah

  Dilmah, ланкійська сімейна чайна компанія, що присутня на ринку понад ста країн, на початку цього року оголосила про статус повної вуглецевої нейтральності своєї продукції. Відкриття двох міні-електростанцій на чайних плантаціях Dilmah в Куїнсбері та Крейґхеді, означає початок шляху компанії до повної вуглецевої нейтральності продукції. Маючи потужність генерування електроенергії в обсязі 1,5 млн одиниць на рік, дві гідроелектростанції сприятимуть переходу компанії до вуглецевої нейтральності, що робить її ще одним інноваційним підприємством, відданим ідеї захисту навколишнього середовища та сталому розвитку.

  Розрахунки вуглецю враховують викиди вуглекислого газу, починаючи з моменту, коли чайні листки вирощуються, збираються, обробляються, транспортуються та пакуються, до тих пір, поки вони не залишать територію компанії, згідно з Протоколом з парникового газу, розробленим Інститутом з досліджень світових ресурсів (WRI) та Всесвітньою радою підприємців з питань сталого розвитку (WBCSD). Таким чином, починаючи з 2019 року, весь асортимент продукції Dilmah буде вуглецево нейтральним, що забезпечить споживачам чайний бренд, який є екологічно чистим та насправді відданим цінностям смаку, добра та успіху.

  Відданість ідеї захисту навколишнього середовища окрім вуглецевої нейтральності

  Компанія Dilmah, що керується філософією бізнесу як справи служіння людям, запустила унікальний проект відновлення лісів, розпочатий на початку минулого року з метою створення природної смуги. Засновник, Меррілл Дж. Фернандо, викорчував чайні рослини на столітній чайній плантації Ендана з тим, щоб з’єднати 24 га лісових насаджень, розкиданих по всій чайній плантації, присвятивши чайні землі Dilmah збереженню біологічних багатств, що перебувають під загрозою, які були знайдені в сусідній місцевості. Ця ініціатива є одним з багатьох проектів, ініційованих Dilmah, та поєднує в собі збереження навколишнього середовища та біорізноманіття, довгострокову ефективність в обмеженні викидів парникових газів та стабільність.

  Ще одним відмінним прикладом є проект «1 мільйон дерев кеш’ю, озеленення Баттікалоа» в східній Шрі-Ланці, який був запущений з метою негайного реагування на неконтрольоване вирубування лісів, втрату лісового покриву в регіоні, і в якості джерела засобів для існування місцевого населення. З урахуванням того, що 750 000 рослин вже були посаджені і залишилось лише кілька тисяч дерев для досягнення цільового показника в 1 млн дерев кеш’ю, очікується, що проект приноситиме прибуток у розмірі 1 млрд рупій щороку від збору кеш’ю, навіть якщо дозріє лише половина дерев.

  Інноваційні підходи до скорочення обсягів викидів вуглецю

  Dilmah також прагне до нових перспектив у прирості ресурсів та ефективності енергокористування шляхом реалізації науково-дослідних проектів з метою скорочення обсягу викидів вуглецю. На початку 2017 року Dilmah Conservation реалізував експериментальний проект з використання сонячних нагрівачів для скорочення обсягів споживання дров під час сушіння чаю. Аналогічним чином організація розробила та випробувала інноваційну сушку для дров, яка продемонструвала потенціал до скорочення обсягу використання дров під час виробництва чаю на 20 %, таким чином допомагаючи зберегти 35 дерев на місяць.

  Dilmah також застосовує на своїх чайних полях біовугілля, яке допомагає відновити сільськогосподарські землі, а також сприяє секвестрації вуглецю. Організація також створила пристрій для перетворення надлишків виробництва чаю в біовугілля з тим, щоб зменшити обсяг викидів, які утворюються з відходів.

  Довгострокові рішення для стабільного майбутнього

  Як компанія, віддана справі зменшення обсягу викидів вуглецю, Dilmah створила дослідницький центр з питань зміни клімату, перший з яких був створений юридичною особою приватного права для вивчення змін клімату та пошуку довгострокових інноваційних та нешкідливих для клімату рішень для сільського господарства з метою вирішення дедалі більшої кількості проблем, пов’язаних зі зміною клімату. Крім того, Dilmah проводить інформаційно-просвітницькі програми з цілого ряду питань, таких як біорізноманіття, стабільність та зміна клімату з тим, щоб спонукати молоде покоління до вжиття проактивних заходів у відповідь на прийдешні державні та загальносвітові проблеми.

  Dilmah, яка завжди відстоювала зміцнення мереж зацікавлених сторін для більш стійких та довгострокових природоохоронних ініціатив, входить в число партнерів-ініціаторів національної платформи Biodiversity Sri Lanka разом з Міжнародним союзом з охорони природи та природних ресурсів та Цейлонською торговою палатою. У 2017 році знакова багатосекторальна ініціатива — проект LIFE від Biodiversity Sri Lanka, об’єднала десять провідних компаній приватного сектору, в тому числі Dilmah, для відновлення тропічних лісів у Заповідному лісі Каннелія, що перебувають в стані серйозного занепаду.

  Проактивна відданість, що відображається у цінностях компанії

  Dilmah вживає проактивних заходів зі скорочення обсягу викидів вуглецю шляхом підвищення ефективності використання енергії та ресурсів через впровадження інноваційних схем, збільшення кількості відновлюваних джерел енергії та регулярне проведення внутрішнього корпоративного навчання та ознайомлювальних програм — оскільки кожен учасник виконує однакову та важливу функцію в забезпеченні стабільності компанії.

  Постійно докладаючи зусиль для вирішення екологічних проблем державного масштабу та проблем зміни клімату, Dilmah стала яскравим прикладом у корпоративному секторі Шрі-Ланки. Таким чином, шлях Dilmah до вуглецевої нейтральності перегукується з основним зобов’язанням чайної компанії щодо забезпечення екологічної стабільності та її відданості забезпеченню того, щоб всі операції компанії здійснювались з урахуванням шанобливої та стійкої взаємодії з навколишнім середовищем.