• Close ×
 • Чай Dilmah упакований свіжим на нашій вуглецево-нейтральній фабриці

  dilmah

  Компанія Dilmah успішно виконала своє зобов’язання, дане в 2014 році її засновником, Меррілом Дж. Фернандо, стати об’єктом вуглецевого нейтралітету до 2017 року і тим самим зміцнити свою прихильність зниженню негативного впливу на навколишнє середовище. Завдяки таким ініціативам як «Озеленення Баттікалоа» та «Застосування біовугілля» Dilmah змогла знизити вуглецевий слід своєї діяльності до нуля.

  Подорож Dilmah у її перетворенні на вуглецево-нейтральний об’єкт почалася в 2011 році після завершення першої доповіді про сталий розвиток, проведеної Міжнародним союзом охорони природи (МСОП). Ця доповідь в кінцевому підсумку привела до всебічного аналізу вуглецевого сліду Dilmah, який здійснив фонд Dilmah Conservation спільно з Університетом Коломбо в 2013 році. В результаті чого був розроблений План дій з нейтралізації вуглецю, в якому основна увага приділялася чотирьом основним областям: енергетика, транспорт, вода і відходи. Крім того, цей план включав у себе додаткові рекомендації, які могла б прийняти компанія Dilmah, такі як проведення внутрішніх програм навчання і підвищення обізнаності, підвищення ефективності використання енергії та ресурсів за рахунок впровадження новаторських схем, додавання поновлюваних джерел енергії та застосування інших альтернативних методів скорочення викидів. Слідом за цим у 2014 році засновник Dilmah, Меррілл Дж. Фернандо, з гордістю оголосив про своє зобов’язання перетворити Dilmah на вуглецево-нейтральний об’єкт до 2017 року і зробити необхідні кроки для зниження впливу Dilmah на навколишнє середовище та мінімізації пов’язаних з викидом вуглецю кліматичних наслідків.

  Такі ініціативи, як «Озеленення Баттікалоа» – програма, створена у Східній провінції Шрі-Ланки, де на сьогоднішній день було висаджено 500 000 дерев кешью, «Застосування біовугілля» – дослідницька програма, що вивчає потенціал біовугілля як екологічно чистого добрива ґрунту в вирощуванні чаю, а також встановлення двох сонячних електростанцій (100 кВт і 150 кВт) в штаб-квартирі Dilmah – що є одними з найбільших приватних сонячних генераторів у Шрі-Ланці – є лише кількома амбітними зусиллями Dilmah, спрямованими на відновлення середовища на півночі і сході Шрі-Ланки, скорочення використання шкідливих хімічних добрив в чайних господарствах Шрі-Ланки і сприяння використанню поновлюваних джерел енергії для досягнення вуглецевого нейтралітету. Крім того, на початку 2016 року глобальні партнери Dilmah, 107, якщо бути точними, приєдналися до Dilmah і взяли на себе зобов’язання домагатися досягнення вуглецевого нейтралітету.

  Крім того, фонд Dilmah Conservation, який зіграв важливу роль у вуглецево-нейтральному становленні Dilmah, має ряд нових стійких ініціатив, створених у цьому році, таких як «Відходи для життя» – 20% відходів, накопичених у штаб-квартирі Dilmah, будуть перероблятися для виробництва недорогого будівельного матеріалу; «Сонячна енергія для персоналу» – персоналу штаб-квартири Dilmah буде надана сонячна енергія за рахунок встановлення сонячних батарей в їх приватних резиденціях; «Поновлювані джерела енергії» – створення гідроелектростанцій і вітряних турбін для виробництва альтернативних поновлюваних джерел енергії, а також перехід на екологічно чисті електричні автомобілі з метою скорочення викидів вуглецю від транспорту. Ці ініціативи спрямовані на подальше зміцнення зусиль Dilmah з активного скорочення викидів вуглекислого газу та підтримку діяльності компанії в якості вуглецево-нейтрального об’єкта в найближчі роки.

  Всі ці кроки дозволили Dilmah успішно та з гордістю досягти мети і стати вуглецево-нейтральним об’єктом, а також отримати Сертифікат вуглецевої нейтральності від Кліматичного фонду Шрі-Ланки (SLCF) відповідно до глобальних стандартів вимірювання викидів парникових газів. Таким чином, чай Dilmah тепер упаковується свіжим на нашій вуглецево-нейтральній фабриці. Ця віха підтверджує те, що Dilmah Conservation виконує свою основну прихильність екологічній стійкості та зобов’язання Dilmah здійснювати свою діяльність в поважній і стійкій взаємодії з навколишнім середовищем.

  Про Dilmah Conservation

  Фонд Dilmah Conservation був заснований в 2007 році як підтвердження прихильності Dilmah екологічній стійкості та гарантії, що всі її операції здійснюються в атмосфері поваги та стійкої взаємодії з навколишнім середовищем. З моменту свого створення Dilmah Conservation працював над численними ініціативами, успішно поєднуючи охорону навколишнього середовища з розвитком засобів до існування. До числа таких ініціатив відносяться створення програм примирення з використанням природи як каталізатору, введення стійких ініціатив у галузі сільського господарства та здійснення програм з охорони середовища існування видів і біорізноманіття.