• Close ×
 • Східна Шрі-Ланка переймає досвід Моратува та відкриває Центр MJF з розширення прав і можливостей

  Dilmah Partner Network News

  Створення в регіоні центру розширення прав і можливостей для людей з особливими потребами, маргіналізованої молоді та вдів війни

  3 лютого 2017 року благодійний фонд Меррілла Дж. Фернандо, створений відповідно до філософії його засновника про перетворення бізнесу на засіб турботи про людей, розширив свою гуманітарну діяльність у східному регіоні Шрі-Ланки, заклавши в Кірані, Баттікалоа, перший камінь Центру MJF для гідного та стійкого розширення прав і можливостей.
  На відміну від Центру в Моратува, який об’єднує в собі принципи розширення прав і можливостей, Центр у Кірані має більш широке бачення про відновлення регіону, перетворення життів переміщених дітей, підлітків та їх батьків, чиє благополуччя виявилося під загрозою у зв’язку з етнічним конфліктом. Згідно з інформацією місцевого Секретаріату, в регіоні налічується 200 000 безробітних, 29 000 вдів і 600 людей з обмеженими можливостями. Тому Центр MJF в Кірані, що буде відкриватися поетапно починаючи з 2018 року, має на меті надавати допомогу цим знедоленим групам за допомогою спеціальних матеріалів, наставництва, інтелектуальних і практичних рекомендацій.

  У Центрі MJF для гідного та сталого розвитку в Кірані, розташованому на 1,6 га, знаходяться центр для дітей з особливими потребами «Веселка», дитячий центр MJF, відділ професійної підготовки, гуртожиток і бібліотека.
  Центр «Веселка», повністю функціональний об’єкт, оснащений новітніми пристроями для терапії, керований кваліфікованими фахівцями, має на меті всебічний розвиток дітей з особливими потребами через освіту і терапію. Коли установа буде запущена в роботу, раннє втручання та персоналізована турбота про пацієнтів з церебральним паралічем, синдромом Дауна, аутизмом та іншими розладами розвитку приведуть до відчутної різниці в якості життя цих людей з особливими потребами.

  Подібно до того, як програми MJF Kids в Моратува і Пеліягоді здійснювали трансформацію життів приблизно 1000 дітей протягом десятиліття, модель MJF Kids, яка використовуватиметься в Центрі в Кірані, має на меті забезпечення якісної освіти для дітей та молоді з малозабезпечених сімей регіону. Щоб вони могли долати проблеми, з якими стикаються через крайню бідність, відсутність можливостей та якісного керівництва. Розвиток навичок, навчання лідерству та професійна підготовка, що охоплює широкий спектр спеціальностей, таких як теслярські роботи, кам’яна кладка, інформаційні технології, графічне мистецтво і ремесла, нададуть малозабезпеченим молодим людям в регіоні можливість жити повноцінно, використовуючи свої здібності. Подібним чином молодь в регіоні також отримає можливість для розширення можливостей у сфері кулінарії та готельного бізнесу через Школу Кулінарії та Гостинності – перший кулінарний навчальний заклад, відкритий під егідою MJFCF, що отримав визнання Всесвітньої асоціації спільноти кухарів (WACS) як центру передового досвіду для професійної підготовки. Успіх цієї програми кулінарної освіти, яка вже має своїх випускників, посприяла тому, щоб використовувати її в Центрі в Кірані та надати таким чином нові можливості маргіналізованій молоді в регіоні.

  Список людей, які відчують на собі перевагу відкриття Центру MJF для гідного та сталого розширення прав і можливостей у Кірані, також включить в себе матерів учасників програми і жінок з неблагополучних сімей. Їм буде надана допомога в організації підприємницької діяльності через такі програми розвитку жінок як шиття, кулінарія, створення предметів декоративно-прикладного мистецтва для будинків.

  Крім того, в Центрі буде відтворена успішна програма Dilmah Conservation «Органічний Сад». Місце для досліджень і розробок в області стійких методів ведення сільського господарства в Кірані матиме кілька доповнень, таких як розплідник кешью, процесинговий центр кешью, ринок для продажу продукції учасників програми і обладнання для поводження з відходами для сприяння стійкого життя серед жителів регіону.

  Виступаючи на церемонії закладання першого каменю Центру, засновник Dilmah Меррілл Дж. Фернандо детально зупинився на баченні ініціативи фонду MJF щодо поліпшення умов життя в східному регіоні Шрі-Ланки:

  «Ми на півдні дещо постраждали від війни. Ви все ще страждаєте. У зв’язку з подіями в Топпігала і іншими подіями я спостерігав злидні, шок серед дітей і батьків, які я більше не хочу бачити. Ось чому кожен маленький проект, який ми хочемо реалізувати в Східній провінції, підтримують мої діти і піклувальники. Цей Центр MJF більше, ніж наш Центр в Моратува, змінить життя людей у цьому регіоні», – сказав Меррілл Дж. Фернандо.

  «Коли я оглядаюся на своє життя я бачу, що народився у звичайній родині середнього класу. Зараз же я перебуваю в іншому становищі. У Біблії говориться, що благодійність, яку ви здійснюєте, або допомога, яку надаєте суспільству – це данина Богу і Бог щедро винагородить вас. Я переживаю цю абсолютну щедрість і поділяю її з вами через подібні проекти», – додав він.

  Командир сил безпеки Сходу, генерал Дхаршана Хеттіарахчі, виступаючи на заході, сказав: «Сьогодні – історичний день для Східної провінції. Ініціатива, розпочата Dilmah, матиме великий вплив на підвищення рівня життя людей тут. Тридцятирічна війна справила великий вплив на стан і розвиток регіону. Люди на Півдні завжди думали, що через війну вони пережили багато труднощів, але коли ви приїжджаєте на Схід і Північ, ви бачите, які труднощі, який важкий період пережили і все ще переживають люди тут. Один тільки уряд не зможе розвивати цю країну, якщо приватний сектор не буде йому допомагати. Таким чином, ініціатива фонду під керівництвом Голови Dilmah дійсно неоціненна».

  integritea.org


  Про Dilmah

  Шрі-Ланкійська сімейна компанія Dilmah, заснована Мерріллом Дж. Фернандо, одним з найбільш досвідчених чайних виробників сучасності, відстоює якість, справжність і різноманітність в чаї. Dilmah стала першовідкривачем концепції чаю єдиного походження в 1988 році, коли сімейна компанія пішла проти тенденцій індустрії і проголосила свою прихильність справжності. Виключно свіжий, незмішаний чай є відмінною рисою Dilmah і пропонує унікальний смак незмішаного чаю, упакованого у витоків – там, де він був вирощений.

  Dilmah бере на себе ініціативу в просуванні інновацій у глобальній чайній категорії, яка зазнала спад в результаті комерціалізації. Знакові заходи, такі як «Chefs & the Teamaker» і «Real High Tea», – це інновації, які прагнуть навчити та надихнути професіоналів готельного бізнесу, щоб вони могли запропонувати своїм гостям абсолютно новий чайний досвід. Подібні заходи сприяють розвитку поваги по відношенню до цього корисного, натурального і універсального напою.

  Школа чаю Dilmah докладає зусиль аби пристрасть до чаю зростала через поширення знань про кустарні методи його виробництва серед професіоналів сфери гостинності, шанувальників чаю і споживачів. Акцент робиться на важливості справжнього чаю і універсальності цієї натуральної рослини в чайній кулінарії, комбінуванні продуктів та чайній міксологіі.

  Dilmah – етичний чай, весь прибуток від продажів якого зберігається в Шрі-Ланці та фінансує Благодійний фонд MJF і природоохоронний фонд Dilmah Conservation. Ми вважаємо, що бізнес – це питання турботи про людей.

  www.dilmahtea.com
  www.facebook.com/dilmah
  www.instagram.com/dilmahceylontea
  twitter.com/dilmah
  schooloftea.org
  realhightea.dilmahtea.com

  Меррілл Дж. Фернандо

  Будучи дуже молодим чоловіком, він на власні очі бачив, як експлуатуються виробники та їхні робочі. Він надихнувся ідеєю, що одного разу створить свій власний бренд, який буде виробляти 100% чистий цейлонський чай єдиного походження і ділитися своїми доходами з бідними. Він сміявся над своєю нереальною мрією. З тих пір і до цього дня чай став дешевим товаром, продаваним великими розрекламованими компаніями. Тепер споживачі змушені платити за бренди, а не за якість.

  Тридцять чотири роки після народження його неможливою мрії він вирішив таки запустити свій бренд. У своєму першому прес-інтерв’ю в Австралії перед запуском він зазначив: «Сьогодні чай є дешевою сировиною, але я поверну цілісність чаю, назвавши свій бренд “DILMAH ” на честь моїх двох синів – Ділхана і Маліка. Створю чай єдиного походження на противагу чаю з кількох регіонів, кращий на ринку, і розділю прибуток з бідними та інвалідами».
  Меррілл створив виключно свіжий, незмішаний цейлонський чай єдиного походження, вирощений і упакований у витоків, з повною додатковою вартістю і брендингом. Це дозволило йому зберегти весь прибуток від брендингу та маркетингу в своїй країні. До цього чайні виробники та працівники з болем і гнівом спостерігали як їх праця в поті чола збагачувала торговців в багатих країнах, в той час як вони самі ставали все біднішими. Здійснюючи весь процес додавання вартості і брендингу там, де чай вирощують, Меррілл перетворював кожну пачку чаю Dilmah на перший в світі етично вироблений чай, і таким він залишається до цього дня.
  Dilmah всесвітньо відомий за чай найкращої якості і за свою філософію турботи. Бренд був заснований на унікальній філософії Меррілла про те, що бізнес повинен бути засобом турботи про людей, яка виконується через благодійний фонд MJF і фонд Dilmah Conservation.

  Благодійний фонд MJF
  Благодійний фонд MJF був створений засновником Dilmah Мерріллом Дж. Фернандо, щоб виконати його зобов’язання зробити свій сімейний бізнес засобом турботи про людей. Благодійний фонд MJF щорічно змінює більше 10 000 тисяч життів. Всі компанії MJF Group вносять 10% свого прибутку до оподаткування до Фонду. Меррілл не приймає пожертвувань і вважає, що благодійність повинна здійснюватися виключно з його особистих ресурсів.

  www.mjffoundation.org
  www.facebook.com/MJFCF
  www.instagram.com/mjffoundation

  Dilmah Conservation
  Dilmah Conservation сприяє сталому використанню навколишнього середовища, оскільки Меррілл вважає, що кожна людина та бізнес зобов’язані відповідально взаємодіяти з навколишнім середовищем. Завдяки Dilmah Conservation він виступив ініціатором заохочення поваги до навколишнього середовища і забезпечення її захисту, гармонійного співіснування людини і природи. Dilmah спільно зі своїм ресурсним партнером IUCN, найбільшою глобальною екологічною мережею в світі, сприяє збереженню біорізноманіття, збереженню видів / довкілля та підвищення стійкості, приділяючи особливу увагу захисту азіатських слонів.

  www.dilmahconservation.org
  https://www.facebook.com/DilmahConservation
  https://www.instagram.com/dilmahconservation/