• Close ×
 • Президент Сірісена відкрив створений фондом Dilmah Conservation перший міський дендрарій Шрі-Ланки «Одна Земля»

  dilmah

  Президент Шрі-Ланки Майтріпала Сірісена відкрив створений фондом Dilmah Conservation дендрарій «Одна Земля». До нього приєднався засновник Dilmah Меррілл Дж. Фернандо, який розділяє ту ж прихильність екологічному керівництву, що і пан Сірісена. Дендрарій «Одна Земля» розташований в Моратува і налічує понад 500 видів, які демонструють естетичну та функціональну цінність природи.

  Дендрарій «Одна Земля» – це перший міський дендрарій Шрі-Ланки і перший досвід міського біорізноманіття, покликаний продемонструвати естетичну, функціональну та психологічну цінність природи у вигляді інтерактивного і освітнього закладу. Це унікальне місце в Моратува, околиці Коломбо, підкреслює красу природи, її регулюючі, підтримуючі та культурні функції, тим самим демонструючи важливість шанобливого співіснування людства і природи. Дендрарій «Одна Земля» був заснований творцем Dilmah Мерріллом Дж. Фернандо на благо нинішнього та майбутніх поколінь. Він сприятиме вивченню природи і формуванню шанобливого ставлення до неї, а також більш дбайливому ставленню до лісів та біорізноманіття.

  Природа створює умови, які життєво важливі для існування людства і, в той же час, послуги екосистеми сприймаються як щось, само собою зрозуміле, в результаті чого надмірно експлуатуються з комерційною метою.

  Дендрарій «Одна Земля» налічує понад 500 видів рослинності в двох екосистемах: традиційне сільськогосподарське виробництво, вирощування хни з використанням дощової води і спадщина Шрі-Ланки у вирощуванні рису. Він розповість про поживну, лікарську, естетичну, підтримуючу життя та інші переваги кожного виду, показуючи також, як традиційний спосіб життя Шрі-Ланки розвивався в дусі поваги та взаємовигоди.

  Дослідження підтверджують, що урбанізація сприяє апатії до навколишнього середовища і дикої природи, що є результатом роз’єднання між людьми міст і природою. Наслідки викликають тривогу щодо добробуту людей. З огляду на те, що 55% світового населення на даний час проживає в містах і до 2050 року очікується, що це число зросте до двох третин світового населення, життєво важливе значення має пропаганда любові до природи і краще розуміння критичної важливості здорового навколишнього середовища для життя людини.

  Дослідження Harvard Health 2010 показали, що крім підняття настрою, збільшення кількості вітаміну D і заохочення фізичних вправ, необхідних для гарного здоров’я, природа сприяє швидшому загоєнню, концентрації і зниженню рівня смертності. Дослідження 100 000 осіб показало, що у тих, хто живе серед зелені, рівень смертності на 12% нижчий, ніж у тих, хто живе в забудованих районах. Близько 30% користі від життя навколо зелених зон було пов’язано з поліпшенням психічного здоров’я, а також більш низькими рівнями депресії.

  Через дендрарій «Одна Земля», який займає переважно міські землі, фонд Dilmah Conservation і його засновник Меррілл Дж. Фернандо сподіваються висловити цінність природи і тим самим сприяти зміні ставлення до неї. Що допоможе нинішньому і майбутнім поколінням в Шрі-Ланці захистити природу, прийняти стійкий образ життя і створити більш екологічно чисті, здорові і стійкі міста.

  На урочистому відкритті дендропарку «Одна Земля» Меррілл Дж. Фернандо представив Його Високоповажності Президенту перший екземпляр «Хела Бата Асир» (Велика сільськогосподарська традиція Шрі-Ланки), написаний Махіндою Кумар Далупотой і опублікований Dilmah Conservation. Мета дендраріуму «Одна Земля», а також супровідної публікації – допомогти нинішнім і майбутнім лідерам в нашому зростаючому міському товаристві зрозуміти роль природи і уникнути біофобіі, яка розвивається в багатьох країнах.

  Після відкриття першого міського дендрарію Шрі-Ланки буде офіційно розпочато реалізацію спільного зобов’язання плантацій Dilmah і Кахаватте по збереженню біорізноманіття. Ця подія буде відзначена презентацією першого саджанця за програмою, яка передбачає висадку 10 000 плодових дерев ендемічних видів на плантаціях Кахаватте в інтересах громад, які живуть на них і навколо них.

  Центр Меррілла Дж. Фернандо для гідного та сталого розширення прав і можливостей

  Центр MJF в Моратува був заснований у 2011 році з метою підтримки бачення засновника Dilmah Меррілла Дж. Фернандо про поділ успіху бренду Dilmah з менш привілейованими та бідними. Центр розташований на території міської садиби в Моратува, густонаселеному передмісті Коломбо. У Центрі MJF працює дитяча програма MJF, центр для дітей з обмеженими можливостями «Веселка», центр для жінок, які шукають підтримки і розради, Центр дизайну Кюртісс, Школа Кулінарії та Гостинності, а також Дослідницький центр зі сталого розвитку сільського господарства Dilmah Conservation.

  Dilmah Conservation

  Фонд Dilmah Conservation був заснований у 2007 році як підтвердження прихильності Dilmah екологічній стійкості та гарантія того, що всі операції компанії пов’язані з повагою та стійкою взаємодією із навколишнім середовищем. З моменту свого створення фонд Dilmah Conservation працював над численними ініціативами, успішно поєднуючи охорону навколишнього середовища з розвитком засобів для існування. До числа таких ініціатив відносяться створення програм примирення з використанням природи як каталізатору, введення стійких ініціатив в галузі сільського господарства та здійснення програм з охорони середовища, видів і біорізноманіття.

  http://www.dilmahconservation.org/arboretum/
  http://www.dilmahconservation.org/
  https://www.instagram.com/dilmahconservation/
  https://www.facebook.com/DilmahConservation
  http://www.mjffoundation.org/
  https://www.facebook.com/MJFCF/
  https://www.instagram.com/mjffoundation/