• Close ×
 • Мерілл Дж. Фернандо удостоєний нагороди «FIRST. За Відповідальний Капіталізм» за поліпшення умов життя знедолених дітей і громад

  Dilmah Partner Network News

  30 квітня в Королівському автомобільному клубі в Лондоні засновник Dilmah Меррілл Дж. Фернандо був удостоєний нагороди «FIRST. За Відповідальний Капіталізм 2016». Премія відзначає етичність бізнесу та підкреслює унікальну філософію Меррілла Дж. Фернандо про перетворення бізнесу на засіб турботи про людей. Обираючи номінанта премії, судді шукали бізнес лідера, для якого соціальна відповідальність є невід’ємною частиною комерційного успіху. Того, хто керує компанією відповідно до принципів відповідальності.

  На врученні премії Меррілл Дж. Фернандо зазначив: «Коли я дивлюся назад на своє життя, я бачу, що протягом багатьох років думав, ніби мені просто пощастило. Десять років тому я усвідомив, що це було божественне провидіння. Я всім зобов’язаний Всемогутньому Богу. Біблія стверджує, що все, що ми витрачаємо на благодійність, ми даємо в борг Богові і Він щедро за це воздасть. Я є отримувачем цього воздаяння, яке з щедрістю роздаю».

  Dilmah Partner Network News

  Народжений в сільській місцевості, в ланкійської сім’ї середнього класу, Меррілл Дж. Фернандо отримав пропозицію приєднатися до групи цейлонців, що набиралася для вивчення майстерності дегустації чаю. Роки, які він провів у вивченні чаю, змінили його життя. Побачивши експлуатацію врожаїв своєї країни шляхом змішування їх з іншими сортами, молодий чайний майстер, що ледь досяг двадцятиріччя, вирішив, що він змінить чайну промисловість. Він присвятив своє життя чаю і, через майже чотири десятиліття боротьби з корисливими інтересами багатонаціональних компаній, запустив свою власну торгову марку. Dilmah – названа на честь його синів Ділхана і Маліка – була першою в світі торговою маркою і виробником в одній особі в сфері чаю, кави і какао, і стала символом надії для інших виробників. Вирощений, зібраний вручну і етично вироблений біля витоків, чай Dilmah виріс зі свого скромного місця походження в глобальний бренд, який є унікальним у своїй обіцянці неперевершеної свіжості, смаку та цілісності.

  Найбільшим досягненням Меррілла Дж. Фернандо є подолання експлуатації чайної промисловості його країни і надання якісного чаю любителям цього напою по всьому світу. Крім того він вирішив закріпити в основі свого сімейного чаю унікальну філософію – зробити бізнес засобом турботи про людей. Виконання цієї філософії реалізується через роботу благодійного фонду MJF, який використовує мінімум 10% від прибутку до сплати податків Dilmah і його допоміжних підприємств, щоб забезпечити харчування, освіту, турботу і підтримку дітям з різного роду відхиленнями, молоді з маргінальних громад, а також дорослим. Кожен з більш ніж 100 проектів побудований навколо принципу розширення прав і можливостей і щорічно торкається життів понад 10 000 людей.

  Меррілл Дж. Фернандо також зазначив на церемонії вручення: “Я вірю, що кожен бізнес повинен піклуватися про людей. І це зобов’язання має відношення не тільки до працівників цього бізнесу, а й до більш широкої спільноти, і йде навіть далі, охоплюючи природне середовище. В кінцевому рахунку, не існує бізнесу, який здатний досягти успіху без залучення, прямо або побічно, підтримки людей і навколишнього середовища. Будучи в бізнесі вже більше 65 років, я можу сказати вам, що ніщо не приносить мені більшого задоволення в моєму бізнесі, ніж діяльність мого фонду в зміні життів бідних».

  Він додав: «Я вирішив, що чесність буде основоположним принципом в моєму ставленні до покупців, працівників, збіднілого суспільства, до якого я належу, і його природного оточення. І це рішення повинно визначати мій бізнес, відображаючи цінності, які моя мама передала мені, коли я був дитиною. Я кристалізував ці цінності у філософію, що мій бізнес повинен служити благу людей. Ініціатива пана Руперта Гудмана в пошуку і спільному використанні прикладів відповідального капіталізму дуже значима для світу, який потребує нового способу ведення бізнесу, потребує моделі практичного, стійкого бізнесу. Я вірю, що премія «За Відповідальний Капіталізм» є виключно важливою і наближає нас до тієї зміні парадигми, яка не просто бажана, але абсолютно необхідна».

  У 2007 році Меррілл розширив сферу гуманітарної допомоги, яку надавав його бізнес, на турботу про навколишнє середовище, створивши фонд Dilmah Conservation, щоб здійснювати позитивний екологічний і культурний вплив. Його філософія принесла серйозні результати через розвиток підприємництва серед жертв цунамі, вдів війни, розширення можливостей жінок, підтримку дітей з ДЦП, синдромом Дауна, аутизмом, підтримку древніх племен в Шрі-Ланці та допомога їм у пристосуванні до реалій 21-го століття, стимулювання інноваційної діяльності, а також цілий ряд інших проектів, метою яких є поділ благ і благословень, які отримує Dilmah, з менш привілейованими.

  Dilmah Partner Network News

  У 2015 році в Осло Меррілл був відзначений комісією Нобелівської премії, яка оцінює «гідність бізнесу» серед чоловіків та жінок бізнесменів по всьому світу, нагородою «Бізнес за мир». У 2016 році він був обраний групою видатних діячів ланкійцем року, а Dilmah був визнаний групою Medinge «Брендом із Сумлінням».

  Причина вибору засновника Dilmah для нагороди FIRST була підсумована таким чином: «Премія «FIRST. За Відповідальний Капіталізм 2016» присуджується Мерріллу Джозефу Фернандо, засновнику і керівнику MJF Group, хто протягом більш ніж чотирьох десятиліть був відповідальний за створення та підвищення репутації цейлонського чаю в зразковій манері. І роблячи так, він приніс велику користь своїй рідній країні, незрівнянно поліпшив умови робітників плантацій і зробив певний успіх в поліпшенні життя і створенні перспектив для знедолених дітей і малозабезпечених громад».

  Мерілл Дж. Фернандо є єдиним ланкійцем, що отримав цю премію. Попередніми номінантами премії були Індра Крішнамурті Нууйі, надзвичайно шановний генеральний директор PepsiCo, Його Королівська Високість принц Уельський і професор Джон Кей з Лондонської школи економіки.

  У церемонії нагородження взяли участь Лорд Кормак – консультант громадської палати, Високоповажний Лорд Вулф – голова суддівської колегії премії FIRST, Руперт Гудман – голова і засновник FIRST, високоповажний Лорд Херд – голова консультативної ради FIRST.

  Довідка про Dilmah

  Ланкійська сімейна компанія Dilmah, заснована Мерріллом Дж. Фернандо, найбільш досвідченим чайним майстром сучасності, відстоювала якість, справжність і різноманітність у чаї. Dilmah стала першовідкривачем концепції чаю єдиного походження в 1988 році, коли сімейна компанія пішла проти тенденцій в галузі і проголосила свою прихильність справжності. Виключно свіжий, незмішаний чай є відмінною рисою Dilmah і пропонує унікальний смак справжнього цейлонського чаю, упакованого у витоків – там, де він був вирощений.

  Dilmah бере на себе провідну роль у забезпеченні інновацій у глобальній чайній категорії, що постраждала в результаті комодизації. Значущі події, такі як Chefs & the Teamaker, а також Real High Tea є інноваціями, які намагаються навчати і надихати професіоналів сфери гостинності, щоб запропонувати їх гостям абсолютно новий досвід чаювання. Ці заходи сприяють збільшенню поваги до цього корисного, натурального та універсального напою.

  Школа чаю Dilmah шукає можливості надихати пристрастю до чаю через передачу інформації про кустарні аспекти виробництва чаю серед професіоналів сфери гостинності, любителів чаю і споживачів. Акцент робиться на важливості справжнього чаю і універсальності цієї натуральної рослини в чайній кулінарії, комбінуванні страв і чайній міксології.

  Dilmah є етичним чаєм, тому весь прибуток від його продажу залишається в Шрі-Ланці і фінансує діяльність благодійного фонду MJF і природоохоронного фонду Dilmah Conservation. Так як ми віримо, що бізнес є засобом турботи про людей.

  Меррілл Дж. Фернандо

  Будучи ще зовсім молодим, він бачив своїми очима як експлуатувалися виробники та їхні працівники. Він був натхненний вірою в те, що одного разу він створить свій власний бренд, який буде надавати чистий 100% цейлонський чай єдиного походження найвищої якості і розділяти прибуток від нього з бідними. Він сміявся над самим собою і своєю нездійсненною мрією. З того моменту і до сьогодні чай став дешевим товаром, продаваним під сильно розрекламованими брендами різних торгових компаній. Споживачів змушують платити за назву брендів, але не за якість.

  Через тридцять чотири роки після того як виникла його мрія, Меррілл вирішив запустити свій власний бренд. У своєму першому інтерв’ю в Австралії, яке він дав перед запуском, він сказав, що сьогодні чай є дешевим товаром. «Але я поверну цілісність чаю, назвавши свій бренд «DILMAH» на честь своїх двох синів – Ділхана і Маліка, і почну виробництво чаю єдиного походження на противагу комерціалізації змішаного чаю з різних країн, поверну на ринок найкраще та розділю прибуток з бідними та інвалідами».

  Дійсно, він так і зробив, підірвавши колоніальну торговельну культуру, яка будувалася на придбанні сировини багатими націями і формуванні доданої вартості та брендингу, які є по суті єдиним прибутковим сегментом індустрії.

  Меррілл заснував виключно свіжий, незмішаний чистий цейлонський чай єдиного походження, вирощений і упакований у витоків, вже брендований і з повною доданою вартістю. Зробивши так, він отримав можливість залишити весь прибуток від брендингу та маркетингу в своїй країні. До цього часу виробники чаю і працівники спостерігали з болем і гнівом як їх піт і важка праця збагачували торговців і багаті нації, в той час як вони самі залишалися як і раніше бідними. Здійснюючи повний процес створення додаткової вартості і брендингу в тому місці, де чай вирощувався, він перетворював кожну пачку Dilmah на перший в світі етично вироблений чай, який залишається таким і до цього дня.

  Dilmah є всесвітньо відомою торговою маркою завдяки чаю високої якості і філософії турботи. Бренд був заснований на унікальній філософії Меррілла перетворення бізнесу на засіб турботи про людей, яка втілюється через фонди MJF і Dilmah Conservation.

  Благодійний фонд MJF

  Благодійний фонд MJF був заснований творцем Dilmah Мерріллом Дж. Фернандо, щоб втілити обіцянку зробити свій сімейний бізнес способом турботи про людей. Благодійний фонд MJF змінює більше 10 000 життів щороку. Всі компанії, які входять до складу MJF Group, передають фонду 10% від свого прибутку до сплати податків. Меррілл не приймає пожертвувань і вважає, що благодійність повинна здійснюватися строго з його особистих коштів.

  Фонд Dilmah Conservation

  Природоохоронний фонд Dilmah Conservation сприяє сталому використанню навколишнього середовища, оскільки Меррілл вірить, що кожна людина і кожен бізнес повинен в усі часи забезпечувати підтримку сталої взаємодії з навколишнім середовищем. Через Dilmah Conservation він першим дав всеосяжну обіцянку сприяти розвитку поваги до навколишнього середовища і забезпечити її захист, заохочуючи до гармонійного співіснування людини і природи. Разом зі своїм партнером МСОП, найбільшою в світі глобальною екологічною мережею, Dilmah сприяє біорізноманіттю, захисту середовища існування видів і обізнаності з питань стійкості з особливим акцентом на захист азіатських слонів.

  For more details please contact

  Dilhan C. Fernando
  DilhanF@dilmahtea.com
  +94 11 4822 402